Лідери агробізнесу об’єднаються 27-28 лютого на Міжнародній конференції «BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2024» у Празі

УкрАгроКонсалт запрошує гравців агробізнесу на 20-ту Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN. EUROPE», що відбудеться 27-28 лютого 2024 у Празі. Долучайтесь до епіцентру стратегічних зв’язків, дискусій та нетворкінгу, що формують майбутнє зернової галузі Чорноморського регіону та світу!Лідери агробізнесу з 30+ країн вже підтвердили свою учать.

Програма конференції, список учасників, деталі участі зі стендом та спонсорські опції доступні на сайті події.

Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN  — головний захід для лідерів зернової та олійної галузі Чорноморського регіону та світу з 2004р. BLACK SEA GRAIN надає ексклюзивну аналітику та прогнози агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, ефективне спілкування та нові контакти з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості, топ-менеджерами та лідерами думок.

Конференція об’єднає українських і міжнародних виробників та переробників зернових і олійних, сектор agri-food, трейдерів, логістів, банки та інвестиційні фонди, органи державної влади та галузеві асоціації з метою налагодження ефективної взаємодії в ланцюгах поставок товарів, які починаються в Україні та розвиваються в глобальному масштабі.

СЕРЕД ГОЛОВНИХ ТЕМ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Глобальні виклики агро ринку. Прогнози врожаю-2024.
  • Трансформація ланцюгів поставок зерна. Конкуренція між країнами походження.
  • Ринок зернових і олійних культур Чорноморського та Дунайського регіону — торгові потоки, прогноз S&D, цінові тенденції.
  • Логістика та страхування вантажів. Подолання воєнних ризиків для європейського та українського ринку.
  • Україна та ЄС. Регіональна кооперація — перетворення викликів на успішні ініціативи.
  • Agri-food. Нові економічні, виробничі та споживчі тренди — очікування на найближчу перспективу.
  • Глобальна погодна тривога. Як підтримати стале виробництво та якість урожаїв?
  • Азія та Африка: поточні та майбутні очікування щодо попиту на зерно.

Скористайтеся чудовою можливістю заявити про свою компанію серед провідної міжнародної агро спільноти. Бронюйте стенд, розкажіть цільовій аудиторії про Ваш бізнес, налагодьте нові контакти та продемонструйте продукти та послуги.

Спонсори конференції: Eyssautier-Verlingue Group, QSS, MAXAR, StoneX, Ande Logistics, Filhet-Allard Maritime. Конференція проходить за підтримки Українсько-чеської торгово-промислової палати, УЗА, Асоціації Укроліяпром, Асоціації «Дунайська Соя», Зернової Асоціації Сербії.

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером або надіслати питання? Будь ласка, звертайтесь:

Теги:

Читайте также

Комментарии